Ta od Tatíčka Masaryka

Mafiánská seznamka pro opuštěné lovce...
NocniPtak

Ta od Tatíčka Masaryka

Příspěvekod NocniPtak » pon 18. bře 2019 8:40:32

Ahoj oběti má. V kartě píšeš jen o své škole. Nikam jinam nechodíš, žádné koníčky, zábava...? Co děláš třeba o víkendu?

Ovce

Re: Ta od Tatíčka Masaryka

Příspěvekod Ovce » pon 18. bře 2019 15:59:20

Zdravím drahý vrahu můj,
copak ti nestačí, že každý den chodím ještě do práce, která je asi 250m od mé školy?
A zábava? Zájmy? Jsem velice spontální člověk, a tyto aktivity si neumím plánovat dopředu, ale věř mi, na fórum je píšu :D
Mé víkendy jsou často zaneprázdněné skautskými akcemi, stejně jako tuto sobotu, kdy jsem seděla celý den na stanovišti :/ a jinak vše máš v mimořádných akcích ;)
Doufám, že jsem trochu uspokojila Tvé tužby po dalších informacích,
Tvá oběť

terezamv

Příspěvekod terezamv » pon 18. bře 2019 16:05:58

Zdravím svého milého vraha,

bohužel, můj život je poněkud nudný a točí se hlavně okolo školy. Občas něco podnikám, ale velmi nepravidelně. Občas jdu běhat, ale taky ne v žádném pravidelném režimu. Každopádně dnes přijedu do Brna okolo sedmé hodiny, pak si půjdu nakoupit do nedalekého Lidlu. Zítra bych ráda vyběhla ve večerních hodinách, pravděpodobně hned jak přijdu domů ze školy. Možná něco podniknu ve středu, no a neobvyklý program budu mít v pátek, ale ten ti ještě upřesním, pokud se do té doby neuvidíme.
Tvá oběť

(vzhledem k odpovědi od Ovce nademnou si nejsem jistá, jestli je dotaz směřovaný na mě, ale myslím si, že spíš ano, kdyby ne, tak příspěvek ignorujte. :D )

NocniPtak

Příspěvekod NocniPtak » úte 19. bře 2019 11:10:35

To: Ovce jak už jsi asi pochopila, tak nejsi mojí obětí a jsi ušetřená, alespoň prozatím ;-)

NocniPtak

Příspěvekod NocniPtak » úte 19. bře 2019 11:12:22

To: terezamv - tvůj příspěvek bude ten správný, budu se muset víc snažit, ale neboj plány spřádám a doufám, že se brzo potkáme ;-)

Zpět na “Seznamka - Lovec hledá Oběť”